Jaarthema Dol op deze Bol
De dieren van de Axenroos gaan op reis naar de verschillende continenten van de wereld. Welke avonturen ze daar beleven en wat ze daar allemaal zullen meemaken, is nog een mysterie. We kijken in ieder geval uit naar een brief, een postkaart, ... met hun verhalen.
In de klassen zullen dit schooljaar SDG 3 Goede gezondheid en welzijn, SDG 12 Verantwoorde consumptie en productie, SDG 13 Klimaatactie in de focus staan.
Wil je als ouder meer weten over de Sustainable Development Goals (SDG) dan kan je via deze link je hier volledig in verdiepen.
Op school krijgen we nu en dan een postkaart van onze vrienden de Axendieren. Ze nemen ons mee naar het continent en zo krijgen we onmiddellijk een indruk hoe het er in het continent aan toe gaat. Zo ontdekken we dat ze in Afrika heel creatief omgaan met hun speelgoed, of dat het in Antartica al helemaal niet zo evident is om op reis te gaan omwille van de extreme koude temperaturen. Bonkie de Steenbok en Krik de Havik worden in Amerika geconfronteerd met de reactie van de natuur op de realisaties van de mensheid. We zijn al benieuwd naar wat de rest van de Axendieren op de andere continenten meemaken. Op vrijdag 23 mei komen ze allemaal (hopelijk heelhuids) terug naar onze school. We ontmoeten hen 's avonds op ons schoolfeest. |
|
|
|
|
|
|
|